Városi Könyvtár és Művelődési-Felnőttképzési Központ
Pályázati azonositó: HEFOP-2.2.1.-06/1.-2006-06-0017/4.0
 
Dátum: 2021.04.19.
Menü
Kapcsolat
Városi Könyvtár és Művelődési-Felnőttképzési Központ
8790 Zalaszentgrót, Batthyány u. 9.
Tel: (06 83) 360 120
Fax: (06 83) 360 120
szentgrot @ vmkami.sulinet.hu
Pályázati infók
A projekt az EU társfinanszírozásával, a Nemzeti Fejlesztési Terv Humánerőforrás- fejlesztési Operatív Programja keretében valósul meg.
Képtár
Képtár
Képtár
Login
Név:
Jelszó:
Belép
Zseniális látogatók: 3502  Nyomtatható
       

SZÍN-KÖR FESZTIVÁL

Csoportos díjak:

1.-4 osztályos kategória:

  1. helyezés: MANÓKÁK ( VMK Könyvtár és AMI, Zalaszentgrót)

  2. „ SZÍNE-JAVA” – Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Zalaegerszeg

5.-8. osztályos kategória

1. helyezés: KOMÉDIÁSOK( Általános Művelődési Központ Általános Iskolája, Sármellék)

2. helyezés: ÖRDÖGPALÁNTÁK ( Suli Harmónia Általános Iskola, Pölöske)

  1. helyezés

    • ZALASZENTLÁSZLÓI SZÍNJÁTSZÓK ( Suli Harmónia Általános Iskola, Zalaszentlászló)

    • SOK(K)HATÁS DRÁMACSOPORT (VMK Könyvtár és AMI, Zalaszentgrót)

    • KEHIDAKUSTÁNYI SZÍNJÁTSZÓK (Deák Ferenc Suli Harmónia Általános Iskola, Kehidakustány)


9-12. osztályos kategória

  1. helyezés: GARABONCIÁS-BÉRI BALOGH ÁDÁM SZÍNJÁTSZÓCSOPORT (VMK Könyvtár és AMI, Zalaszentgrót

  2. helyezés: LÁMPALÁZ (Közgazdasági Szakközépiskola, Keszthely)

Egyéni díjak:

1.-4 osztályos kategória:

A legtehetségesebb leány szereplő: Németh Fanni(MANÓKÁK)
A legtehetségesebb fiú szereplő: Horváth Huba(„SZÍNE-JAVA”)
A legtehetségesebb leány karakter: Karancz Eszter (MANÓKÁK)
A legtehetségesebb fiú karakter: Nyírő Bertalan Máté (MANÓKÁK)

 

5.-8. osztályos kategória

A legtehetségesebb leány szereplő: Molnár Vanda (KOMÉDIÁSOK)
A legtehetségesebb fiú szereplő: Kámán György (KEHIDAKUSTÁNYI SZÍNJÁTSZÓK)
A legtehetségesebb leány karakterszereplő: Viktorin Kinga (SOK(K)HATÁS DRÁMACSOPORT)
A legtehetségesebb fiú karakterszereplő: Máté László (KEHIDAKUSTÁNYI SZÍNJÁTSZÓK)
A legtehetségesebb fiú karakterszereplő: Dobos Krisztián (ZALASZENTLÁSZLÓI SZÍNJÁTSZÓK)
A legfiatalabb tehetség: Ábrahám Enikő (ZALASZENTLÁSZLÓI SZÍNJÁTSZÓK)

9-12 osztályos kategória

A legtehetségesebb leány szereplő: Takács Adrienn (LÁMPALÁZ)
A legtehetségesebb fiú szereplő: Fegyverneky Levente (GARABONCIÁS)
A legtehetségesebb leány karakter: Nyírő Tamara (GARABONCIÁS)
A legtehetségesebb fiú karakter: Legény Sándor (GARABONCIÁS)
A legtehetségesebb fiú karakterszereplő: Valea Florin (GARABONCIÁS)
Különdíj: Kupó Eszter (AZ APÁCZAI GIMNÁZIUM SZÍNJÁTSZÓKÖRE)

Letöltések
Zárókiadvány